21/02/2020
Home Tags Kamza

Tag: Kamza

Balla nga Kamza: Për llafe kemi artistin, për punë Partinë Socialiste

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla u ka kërkuar anëtarëve të këshillit bashkiak të Kamzës si edhe kryetarit të ri, Rakip...

Ankohen futbollistët e Kamzës: Tani jemi pa punë, si do t’i...

Vendimi i Komisionit të Disiplinës në FSHF për përjashtimin e Kamzës nuk është pritur mirë nga futbollistët e ekipit. Mbrojtësi Orjad Beqiri shprehet se...

Ndalet futbolli në Shqipëri. Shoqata e Arbitrave: Nuk gjykojmë ndeshje pa...

Ndalet futbolli shqiptar dhe vendimin e merr Shoqata Bashkimi i Arbitrave të Futbollit Shqiptar. Nëpërmjet një deklarate për mediat, ka  bërë të ditur se...

Dhuna ndaj arbitrit, Kamza përjashtohet nga Superiorja dhe zbret në Kategorinë...

Komisioni i Disiplinës në FSHF ka marrë vendimin për të përjashtuar klubin Kamzës nga Kategoria Superiore, pas dhunës së ushtruar ndaj arbitrit në ndeshjen...

Dhuna në Kamzë, FSHF në kundërsulm: Policia cënon rëndë mbarëvajtjen e...

Federata ka reaguar pas dhunës ndaj arbitrit Eldorjan Hamiti në ndeshjen e javës së 24-rt, që përfundoi 1:1. Dhuna në Kamzë, FSHF në kundërsulm: Policia...

Dhuna ndaj arbitrit/ Shoqërohen në komisariat 20 persona, mes tyre presidenti...

Ndjeshja Kamza-Laçi ka përfunduar me dhunë dhe sulme ndaj arbitrit kryesor Eldorian Hamiti. Pas dhunës, janë arrestuar rreth 20 persona që kanë lidhje me ngjarjen...

Ndeshja Kamza-Laçi përfundon me dhunë, tifozët godasin arbitrin

Një penallti e minutit të fundit shtesë të takimit Kamza-Laçi, në favor të Laçit, ka nxitur sulme ndaj arbitrit kryesor Eldorjan Hamiti, pasi tifozët...

Veliaj kapet sërisht me banorët e Kamzës: Tani keni një bulevard...

Kryebashkiaku Veliaj ka inspektuar për të disatën herë punimet në Bulevardin e Ri të Tiranës. Duke folur para kamerave, ai nuk la pa shigjetuar...

Zyrtare, Kamza shkarkon trajnerin Klodian Duro: Rrugët tona ndahen këtu

Kamza shkarkon zyrtarisht trajnerin Klodian Duro. Lajmi është bërë i ditur pak minuta më parë në një njoftim në rrjetet sociale, nga vetë ekipi i...

Surprizojnë ekipet shqiptare; Tirana afron sulmuesin e Milanit, Kamza prezanton ish-portierin...

Kur kanë mbetur edhe pak orë nga mbyllja e merkatos verore, klubet shqiptare duket se i kanë rezervuar surprizat për në momentet e fundit. Kështu,...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!