18 C
Tirana
31/05/2020
Home Tags Kellici

Tag: kellici

Akuzat për falsifikim ndaj Bashës, Këlliçi: Merr fund përralla me para...

Kryetari i FRPD-së, Belind Këlliçi ka reaguar, ndërsa në prokurori është ngritur akuza për falsifikim dokumentesh për kreun e PD-së, Lulzim Basha. Sipas tij,...

Këlliçi pas fitores së Kurz-it në Austri: Lajm i shkëlqyer për...

Kryetari i FRPD-së, Belind Këlliçi e ka quajtur lajm të shkëlqyer fitoren e Sebastian Kurz-it në Austri. Rikthimi i Kurz-it në detyrën kancelarit është...

Këlliçi: Të arrestohet Rama, vetëm kështu nuk do të ketë më...

Kreu i FRPD-së, Belind Këlliçi, kërkon që kryeministri Edi Rama të arrestohet në mënyrë që krimi të mos jetë i lirë dhe në pushtet....

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!