24/01/2020
Home Tags Kerkese

Tag: kerkese

Videoja e kryebashkiakut/ Zv.ministrja e Brendshme i kërkon Hoxhës që të...

Zv.ministrja e Brendshme Rovena Voda i kërkoi gazetarit Artan Hoxha që të shkojë në Policinë e Shtetit, pas denoncimit të këtij të fundit se...

Iraku i kërkon SHBA-së krijimin e një strukture për tërheqjen e...

Iraku kërkon nga SHBA-ja që të krijojnë një strukturë për të realizuar tërheqjen e ushtarëve amerikanë nga vendi. Kryeministri irakian Adil Abdul Mahdi zhvilloi...

Bardhi thirrje SPAK-ut: U zbulua se për të votuar në Tiranë...

Sekretari mi përgjithshëm i PD-së Gazment Bardhi shpreh shqetësimin se në çdo përgjim të ligjshëm të prokurorisë, blerja e votës nga Edi Rama dhe...

Agim Kajmaku/ PD kërkesë KQZ: Zbatoni ligjin, jo urdhrat politikë të...

Partia Demokratike i ka kërkuar Komisionit Qendror të Zgjedhjeve të vendosë pa vonesë për shkarkimin e Kryetarit të Bashkisë së Vorës Agim Kajmaku, i...

Donika Prela ‘refuzon’ rikthimin në Durrës, kërkesë KLP-së për t’u emëruar...

Drejtuesja e Komanduar e Krimeve të Rënda, Donika Prela ka kërkuar të emërohet në Prokurorinë e Përgjithshme, ose në atë të Apelit në Tiranë,...

Ndryshimi i sistemit zgjedhor/ Zëri i Amerikës: E pamundur të kryhen...

Opozita parlamentare i qëndron idesë se sistemi zgjedhor duhet që të ndryshojë. Këtë e përsëriti edhe sot në seancën e parë të sezonit të...

SHBA dhe “katër të mëdhatë” i kërkojnë Kosovës dhe Serbisë që...

Franca, Gjermania, Italia, Mbretëria e Bashkuar dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës i kanë bërë thirrje Kosovës dhe Serbisë që të rinisin dialogun e...

30 qershori/ Voltana Ademi kërkesë zyrtare KQZ: Për 10 ditë, dua...

Pas kërkesës zyrtare të PD, edhe kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi ka kërkuar nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve që t’i vihen në...

Kreu i PD-së ka një kërkesë për të gjithë socialistët e...

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha u kërkon mbështetësve të Partisë Socialiste që të mos ta lënë partinë në duart e krimit. Ai u sugjeron...

Zgjedhjet/ Voltana Ademi u kërkon shkollave të mos lejojnë persona të...

Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi, u kërkon shkollave të qytetit që të mos lejojnë persona të paautorizuar që të futen brenda ambienteve,...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!