18 C
Tirana
31/05/2020
Home Tags Keshilla

Tag: keshilla

Profesori amerikan: Tërmetet nuk parashikohen, këshilla ime për shqiptarët

Profesor Ross Stein, drejtor ekzekutiv i kompanisë “Temblor Incorporated”, thotë se tërmetet nuk mund të parashikohen dhe se e vetmja mënyrë për të shpëtuar,...

Ambasadori izraelit ka një këshillë për Shqipërinë për familjet e luftëtarëve...

Ambasadori i Izraelit në Tiranë Noah Gal Gendler mendon se Shqipëria duhet t’i shikojë ndryshe luftëtarët e Shtetit Islamik, e ndryshe familjet e tyre. “Mendoj...

Mustafaj këshillon shumicën dhe opozitën: Uluni e dialogoni, ose prisni furtunë...

Analisti Besnik Mustafaj, këshillon aktorët politikë në vend që të ulen e të dialogojnë për të gjetur zgjidhjen e krizës politike, në të kundërt...

Lesi këshillon Ramën: Ik sa më parë, të shtunën do të...

Gazetari Nikoll Lesi këshillon kryeministrin Edi Rama që të largohet menjëherë nga pushteti, ndryshe të shtunën do të përballet me një surprizë të pakëndshme....

Deputetja e PD-së na prezanton vajzën dhe këshillën e veçantë që...

Ajo njihet për qëndrimet dhe idetë e saj veçanërisht për çështjen ekonomike, duke qenë se është jo vetëm deputete e Komisionit të Ekonomisë, por...

Jennifer Lopez ka një këshillë për femrat: “Burrat nën 30 vjeç...

Këngëtarja e njohur me famë botërore, Jennifer Lopez, përveç zërit të saj njihet edhe për interpretimet në disa filma, ku së fundmi është angazhuar...

Këshillat që duhet të merrni parasysh kur aplikoni për punë

Intervistat e punës kanë gjithmonë emocione. Shumë persona e humbasin vendin e punës vetëm për shkak të disa gabimeve që ndoshta i bëjnë nga...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!