24/01/2020
Home Tags Keshille

Tag: keshille

BE-ja nuk e rekomandon vetingun në gjyqësor në Maqedoninë Veriore, a...

Ambasadori i BE-së në Shkup Samuel Zhbogar mendon se vetingu nuk është i nevojshëm në sistemin gjyqësor në Maqedoninë e Veriut. Kryeministri Zoran Zaev...

Lubonja: Rama ka zaptuar skenën, kam një këshillë për inxhiniere Bozon

Analisti Fatos Lubonja kritikon kryeministrin Edi Rama që në vend që të zgjidhë hallet e njerëzve, del në televizor dhe luan rolin e njeriut...

Haradinaj i jep një këshillë Kurtit për taksën ndaj Serbisë

Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj këshillon kryeministrin e ardhshëm të vendit Albin Kurti që mos ta heqë taksën ndaj Serbisë deri në njohjen e...

Ish ministri i Jashtëm këshillon Ramën: Mos lufto për pushet, fundi...

Ish ministri i Jashtëm, Marko Bello këshilloi kryeministrin Edi Rama që të mos tentojë të zotërojë i vetëm të gjitha pushtetet, pasi ai do...

Këshilla e Lubonjës: Çfarë duhet t’i thotë opozita Bundestagut dhe BE-së

Analisti Fatos Lubonja ka një këshillë për opozitën dhe shqiptarët. Ata duhet që t’i thonë Bundestagut gjerman dhe BE se problemi kryesor në vendin...

Alibeaj këshillon Metën: Nëse shkarkohet, të shpërndajë parlamentin

Ish deputetit i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj deklaroi se nëse mazhoranca do të përpiqet që të shkarkojë presidentin, atëherë ai duhet të shpërndajë parlamentin....

Taulant Muka këshillon studentët në protestë: Shtoni edhe një kërkesë në...

Studiuesi Taulant Muka vijon të shprehë mbështetjen e tij ndaj protestës së studentëve, sot më të bashkuar në numër në krahasim me një ditë...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!