12 C
Tirana
02/06/2020
Home Tags Klevis Balliu

Tag: Klevis Balliu

Denoncon ish deputeti: Pak orë para protestës, policia po provokon qytetarët

Ish deputeti i PD, Klevis Balliu denoncon pak orë para protestës së parashikuar sot nga opozita se policia po provokon qytetarët. Sipas Balliut, në Pogradec...

Klevis Balliu rikthehet te “Astiri” pas lirimit nga gjykata

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu pak orë pas lirimit nga gjykata është kthyer sërish te “Astiri”, duke iu bashkuar protestës së banorëve.Balliu theksoi...

Klevis Balliu lirohet nga qelia, Gjykata cakton ‘detyrim paraqitje’

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu do të lërë qelinë ku qëndroi për dy ditë, pasi u arrestua gjatë protestës te ‘Unaza e Re’...

Vasilika Hysi: Është normale arrestimi i Klevis Balliut

Deputetja e Partisë Socialiste, Vasilika Hysi e ka konsideruar normale arrestimin e Klevis Balliut, ish-deputet i PD-së, për shkak se ka shkelur ligjet për...

“Zgjedhje si të Enver Hoxhës nuk do mbahen më 30 qershor”

Ndonëse është e kremtja e Pashkës, banorët e Unazës së Re vijojua edhe sot protestën e tyre kundër projektit që shemb mbi 300 shtëpi. Krah...

Burg për protestuesit e opozitës, Spaho dhe Balliu: Fillimi i fundit...

Dy ish-deputetët e Partisë Demokratike, Edmond Spaho dhe Klevis Balliu ndoqën seancën gjyqësore ndaj protestuesve të opozitës, që u lanë në burg nga gjykata....

Ish-deputeti demokrat sfidon Ramën: Je sëmure, pse nuk dole ‘live’ kur...

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu ka reaguar pas deklaratave të kryeministrit Rama në një lidhje ‘live’ në Facebook, ku ndër të tjera mohonte...

“Ka ardhur koha të hyjmë brenda dhe t’i nxjerrim zvarrë”, ish-deputeti...

Për ish-deputetin e Partisë Demokratike, Klevis Balliu, ka ardhur koha që protestuesit të hyjnë brenda sallës së Parlamentit dhe të nxjerrin zvarrë deputetët e...

Ish-deputeti Balliu: Rama në spital pas protestës së opozitës. Kryeministrin e...

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu ka replikuar  me kryeministrin, pas një statusi ku ai shkruante se ‘Rama përfundon në spital pas 16 marsit’. Kreu...

Ministrja Balluku mesazh në telefon ish-deputetit të PD: Çfarë vlerësimi na...

Ish-deputetit të Partisë Demokratike, Klevis Balliu i ka mbërritur në celular një mesazh nga ministrja e Transportit, Belinda Balluku, për t’i dhënë një vlerësim...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!