12 C
Tirana
06/04/2020
Home Tags Klevis Balliu

Tag: Klevis Balliu

Ilda Bejleri nxehet në emision me Ervin Kurtin: Ku është problemi...

Moderatorja e SuperSport, Ilda Bejleri ka qenë e ftuar sot në emisionin ‘Top Show’ për të folur për feminizmin, por nuk i ka shpëtuar...

Ilda Bejleri zihet ngushtë nga moderatorja, ç’thotë për marrëdhënien me Klevis...

Moderatorja Ilda Bejleri, mbrëmjen e sotme ka qenë e ftuar në emisionin “Rudina” në Tv Klan. Kohët e fundit, në media është spekuluar për...

Njëri duke studiuar, tjetri te dashuria që i ka rrëmbyer zemrën;...

Ndonëse në moshë të re, Klevis Balliu dhe Floida Kërpaçi, të përkushtur ndaj politikës, sot janë deputetë të Kuvendit të Shqipërisë. Deputeti demokrat i Pogradecit,...

Në restorant me deputetin e ri të PD, Ilda Bejleri sqaron...

Gazetarja e ‘Supersport’, Ilda Bejleri u fotografua pak ditë më parë në ambientet e një restoranti në Tiranë, në shoqërinë e deputetit të ri...

Rezultatet në Korçë, djali i Fahri Balliut mbetet jashtë Kuvendit

Nga votat e numëruara deri më tani në qarkun e Korçës, Partia Demokratike ka fituar vetëm tre mandate, dy më pak nga zgjedhjet e...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!