11 C
Tirana
27/05/2020
Home Tags Klodiana Lala

Tag: Klodiana Lala

Arrestimet për tërmetin, gazetarja zbulon detaje nga hetimet: Do të përfshihen...

Prokuroria e Tiranës lëshoi dje 40 urdhër-arreste. 31 zyrtarë dhe ish-zyrtarë u arrestuan në lidhur me pasojat e shkaktuara në ndërtesa pas tërmetit të...

Çfarë po ndodh me gjyqtarët e procesit të Tahirit?

Gazetarja Klodiana Lala raporton se treshja e gjyqtarëve të procesit "Tahiri" është mbyllur në dhomën e këshillimit, ku po diskutojnë për të dhënë një...

1 mijë euro nata në hotel? Tahiri ironizon në gjyq ministren...

Saimir Tahiri nuk i ka kursyer kritikat për ministrat e kabinetit qeveritar të mazhorancës. Gazetarja Klodiana Lala zbuloi se ndërsa bënte mbrojtjen për akuzat e...

Gjylameti tenton të ‘mbulojë’ Ramën në përgjimet e Bild, gazetarja e...

Deputetja e PS, njëherësh kryetarja për Tiranën, Blerina Gjylameti duket se është zënë ngushte sot pasi gjatë monitorimit të procesit të numërimit në Tiranë,...

Gazetarja Lala: Do dalin përgjime të tjera, jo vetëm nga Bild

Gazetarja Klodiana Lala zbulon se jo vetëm Bild, por edhe media të tjera prestigjioze ndërkombëtare zotërojnë dosje përgjimesh të Shqipërisë. “Bild dhe media të tjera...

Klodiana Lala: Astrit Avdylaj i plotfuqishëm, kërcënoi në sy gjyqtaren

Gazetarja Klodiana Lala, ka zbuluar në emisionin “Të Paekspozuarit”, se Astrit Avdyli ka kërcënuar në sallën e gjyqit, gjyqtarin. “Në sallën e gjyqit, Astrit Avdyli,...

Urdhri i Prokurorisë për të ndaluar publikimin e ‘339’, Klodiana Lala...

Dy prokurorët e Krimeve të Rënda, Vladimir Mara dhe Dritan Prençi kanë nxjerr mesditën e sotme një urdhër që i ndalon mediave shqiptare që...

Prokuroria përpjekje për të censuruar mediat, urdhëron ndalimin e publikimit të...

Dy prokurorët e Krimeve të Rënda, Vladimir Mara dhe Dritan Prençi kanë nxjerr mesditën e sotme një urdhër që i ndalon mediave shqiptare që...

Gazetarja Klodiana Lala: Arta Marku të heshtë, Donika Prela e pafuqishme...

Gazetarja Klodiana Lala thotë se Arta Marku dhe Donika Prela u detyruan sot të dorëzohen përballë skandalit të dosjes 339, pas publikimit të audio-përgjimeve...

Gazetarja Lala: Thirrja e Dakos në Prokurori u imponua nga politika....

Gazetarja e kronikës, Klodiana Lala shprehet se thirrja e Vangjush Dakos në Prokurorinë e Krimeve të Rënda e Dakos është e imponuar nga politika. Në...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!