21 C
Tirana
06/08/2020
Home Tags KMSH

Tag: KMSH

Skënder Bruçaj uron shqiptarët për Fitër Bajramin: Shqipërinë e kemi bashkë

Kreu i KMSH-së, Skënder Bruçaj ka uruar besimtarët myslimanë dhe të gjithë shqiptarët për festën e Fitër Bajramit. Jashtë vëmendjes së Bruçajt nuk ka...

“Të bashkohemi kundër ekstremizmit të dhunshëm”, drejtues fetarë, artistë dhe politikanë...

“Të bashkuar në diversitet”, kështu është quajtur fushata sensibilizuese e Komunitetit Mysliman në Shqipëri për të ndërgjegjësuar qytetarët të qëndrojnë larg radikalizmit dhe ekstremizmit...

Skënder Bruçaj, “viktima” e parë e marrëveshjes Rama-Erdogan?

Kreu i Komunitetit Mysliman Shqiptar, Skënder Bruçaj, pritet të jetë i pari që do të dëmtohet nga marrëveshja e kryeministrit Edi Rama me presidentin...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!