15 C
Tirana
01/06/2020
Home Tags Koalicion opozitar

Tag: koalicion opozitar

Koalicioni opozitar, Erion Veliaj: Episodi më qesharak në historinë e Shqipërisë

Episodi më qesharak në historinë e Shqipërisë, kështu e konsideron kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, koalicionin e firmosur dje nga Partia Demokratike dhe aleatët. Përpara...

Dash Shehi për partinë e Patozit: Nuk i japim rëndësi. Beteja...

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi ka theksuar se kushdo që kërkon të bëhet pjesë e betejës opozitare është i mirëpritur, por jo ata që...

Opozita sqaron zyrtarisht objektivat që kërkon të arrijë me krijimin e...

Marrëveshja e nënshkruar midis Partisë Demokratike, Lëvizjes Socialiste për Integrim dhe partive të tjera aleate ka zbardhur edhe objektivat që këto forca politike kërkojnë...

Zyrtarizohet koalicioni opozitar mes PD dhe aleatëve, zbardhen 10 pikat e...

Ka nisur të zyrtarizohet koalicioni opozitar mes Partisë Demokratike dhe aleatëve të saj. Ndërsa në këto momente po nënshkruhen marrëveshjet mes tyre, janë zbardhur dhjetë...

Nesër krijohet koalicioni opozitar, PD firmos me LSI dhe aleatët e...

Nesër do të krijohet koalicioni opozitar. Burime nga Partia Demokratike bëjnë me dije se procesi do të nisë në orën 09:00, me firmosjen e...

Afrimi i PDIU-së me koalicionin opozitar, Kryemadhi: Ky është misioni ynë!

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi mbështet afrimin e PDIU-së në koalicionin opozitar. Më tej Kryemadhi shton se opozita e bashkuar po shkon drejt zgjerimit...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!