13 C
Tirana
05/06/2020
Home Tags Koco Kokedhima

Tag: Koco Kokedhima

Video/ Sonila Meço nxehet në emision me Koço Kokëdhimën: Duhet t’ju...

Gazetarja dhe drejtuesja e emisionit ‘Tempora’ në Ora News, Sonila Meço, nuk e ka pranuar akuzën e politikanit Koço Kokëdhima se të gjitha mediat...

Bamir Topi, Spartak Ngjela, Paskal Milo, Koço Kokëdhima; 35 parti regjistrohen...

35 parti janë regjistruar për të marrë pjesë në zgjedhjet lokale të 30 qershorit. Sot ishte afati i fundit nga KQZ për partitë për...

“Zgjedhje pa PD? Çmenduri e Ramës” / Metamorfoza e Kokëdhimës: Opozitën...

Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Koço Kokëdhima, drejtues i partisë ‘Zgjidhja’ ka shfaqur dy qëndrime kategorikisht të ndryshme për zgjedhjet e 30 qershorit. Më 6 Prill...

Kokëdhima kandidat për Bashkinë e Tiranës: Veliaj i korruptuar si Rama

Kryetari i partisë ‘Zgjidhja’, Koço Kokëdhima do të kandidojë për kryetar të Bashkisë së Tiranës në zgjedhjet e 30 Qershorit. Në emisionin ‘Të Paekspozuarit’,...

“Rama është padrino i mafias”, Kokëdhima kundër përjashtimit të deputetit Gjetani...

Kërkesa e kryeministrit Rama për përjashtimin nga grupit parlamentar të deputetit të Kurbinit, Gjetan Gjetani nuk është pritur mirë nga ish-miku i tij, njëherësh...

Video/ “Të legalizohet kanabisi”, ish-deputeti i PS zbulon një nga pikat...

Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Koço Kokëdhima ka deklaruar se në zgjedhjet e ardhshme të përgjithshme që pritet të zhvillohen në mes të vitit 2021,...

Hakmarrja e Ramës, Tatimet zbarkojnë në hotelin e ish-deputetit të PS-së

Drejtoria e Hetimit Tatimor njoftoi sot se ka gjobitur dhe bllokuar disa subjekte në jug të vendit. Në njoftimin e publikuar nga Drejtoria e...

Në ‘listën e zezë’ të ndërtuesve, Artan Lame merr vendim për...

Aluizni ka pubikuar ditën e stome  një listë të re të përditësuar të kompanive të ndërtimit që do të lejohen të ndërtojnë në Tiranë. Në...

U përfshi në ‘listën e zezë’ të ndërtuesve, ish-deputeti socialist akuza...

Kreu i ALUIZNI-t, Artan Lame, publikoi dje një “listë të zezë”, me emrat e 341 subjekte dhe persona të kompanive të ndërtimit të vend,...

Dikur bashkëpunëtorë, sot ish-deputeti socialist e quan “të mbaruar” Ramën: Zgjidhja...

Deri në korrk të 2016-s Edi Rama dhe Koço kokëdhima ishin bashkëpunëtorë. Por sot kryetari i partisë “Zgjidhja” e quan “të mbaruar” Ramën. I ftuar...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!