23 C
Tirana
02/06/2020
Home Tags Kombetarja shqiptare

Tag: kombetarja shqiptare

Mavraj: Ta lëmë të kaluarën pas, të afrohemi më shumë me...

Kapiteni i kombëtares Mërgim Mavraj vëren ndryshime të rëndësishme në kombëtaren kuqezi. Ai ka nevojë për pak kohë që t’i analizojë këto ndryshime. “Liga e...

Lenjani sqaron përplasjen me Panuçin: Ishte personale. Islanda është më e...

Ermir Lenjani ndihet i lumtur që është rikthyer sërish në Kombëtare. tani, ai e ka mendjen te dy takimet e vlefshme për Euro 2020,...

Edi Reja vendos për Shqipërinë pas ndeshjes me Andorrën, komenton edhe...

U tha se midis italianit Edi Reja dhe Federatës Shqiptare të Futbollit nuk ishte arritur një marrëveshje për ta bërë atë trajnerin e kuqezinjve,...

FSHF shkarkon Panuçin, Kombëtarja do drejtohet nga Bulku dhe Mema

Federata Shqiptare e Futbollit njofton se ditën e sotme ka ndërprerë zyrtarisht bashkëpunimin me trajnerin Kristian Panuçi. “E falenderojmë trajnerin Panuçi për punën e...

Duka planifikon shkarkimin e Panuçit, në bisedime me ish-trajnerin e Napolit

E ardhmja e Kristian Panuçit në krye të pankinës së Kombëtares Shqiptare nuk është më e sigurt pas humbjes me Turqinë, në stadiumin ‘Loro...

Tifozët shqiptarë ‘ngrejnë’ kalanë në ‘Loro Boriçi’, mesazhi për turqit: Këtu...

Tifozët ‘Kuq e Zi’ kanë shpalosur në stadiumin ‘Loro Boriçi’ një banderolë të madhe ku ishte pikturuar një kala dhe flamurim shqiptar. Në Shkodër...

Ndeshja e parë e ‘Euro 2020’, dalin në shitje biletat për...

Më 22 mars do të fillojë sfida e Kombëtares Shqiptare të Futbollit për kampionatin evropian të vitit 2020. Kundërshtarët e parë të kuqezinjve do...

FSHF rikonfirmon Panuçin: Nuk po kërkojmë trajner të ri për kombëtaren

Federata Shqiptare e Futbollit ka reaguar lidhur me disa lajme të publikuara së fundmi se ky institucion është vënë në kërkim të një trajneri...

Përballja me Skocinë për ‘Ligën e Kombeve’, Panucci shpall listën e...

Trajneri i kombëtares Christian Panucci ka zbardhur sot listën e futbollistëve që ka grumbulluar për dy ndeshjet e radhës që do të luajë Shqipëria. Ndeshjen...

Ndeshja Shqipëri-Uells, FSHF publikon çmimet e biletave

Federata Shqiptare e Futbollit njofton të gjithë tifozët, se ka nisur shitja e biletave online, për të gjitha kategoritë për ndeshjen miqësore, Shqipëri –...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!