12 C
Tirana
02/06/2020
Home Tags Kombinat

Tag: Kombinat

E ktheu lokalin në qendër pokeri, Policia arreston pronarin në Kombinat

Policia ka dalë me një komunikatë zyrtare ku informon se ka vënë bën pranga shtetasin E.B. 40-vjeçari e kishte kthyer lokalin e tij në...

Video/ Një pikë karburanti përfshihet nga flakët në Kombinat

Një pikë karburanti u përfshi nga flakët në mbrëmjen e sotme në zonën e kombinatit në Tiranë, duke rrezikuar jetën e punonjësve dhe të...

Video/Ndërroi jetë në spital, babi i 20-vjeçares i’u lut Ramës sot...

Xhesika Biqiku, 20-vjeçarja që ndodhej në gjendje të rëndë për jetën pas plagëve në kokë nga rrënojat e tërmetit, ndërroi jetë sot në Spitalin...

Ankohen banorët e pallatit të dëmtuar: Akush nuk na ka vizituar,...

Banorët e një pallati në zonën e Kombinatit në Tiranë janë ankuar se nuk i ka vizituar asnjë përfaqësues i institucioneve për të parë...

Video/ “Punë e shkëlqyer”, rruga e inauguruar nga Veliaj përmbytet nga...

Ka mjaftuar një rrebesh i shkurtër shiu në kryeqytet, që lagjia kryesore e Kombinatit të përmbyset. Siç shihet edhe në video, uji ka pushtuar...

Dogji makinën e Drejtoreshës së Qendrës Sociale, policia arreston 46-vjeçarin

Policia njofton se ka arrestuar personin i cili akuzohet se dogji makinën e Drejtoreshës së Qendrës Sociale në Kombinat, ngjarje e ndodhur në datën...

Veliaj shkon në zonën e Tahirit por zgjedh sërish shoqërues

Bashkia e Tiranës shpërndau ditën e sotme kasetën e radhës sa i takon aktiviteteve të organizuara nga kryebashkiaku Erion Veliaj. Këtë herë, Veliaj u...

Frika nga rebelimi i mbështetësve të Tahirit, mazhoranca ‘zhvendoset’ në Kombinat

Kombinati është zona që Edi Rama, prej vitesh ja ka deleguar Saimir Tahirit, dhe është kjo zona ky ish-ministri i Brendshëm gëzon edhe  mbështetjen...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!