18 C
Tirana
10/07/2020
Home Tags Koment

Tag: koment

Euro 2020/ Shqipëria fitoi? Deschamps komenton suksesin e kuqezinjve

Fitorja e Shqipërisë kundër Islandës nuk gëzoi vetëm tifozët shqiptarë. Edhe në Francë kjo u prit me pozitivitet të madh. Trajneri i “Gjelave” Didier...

Rama e ka më në fund një koment për Vangjush Dakon

Kryeministri Edi Rama e ka dhënë më në fund një koment për vendimin e SHBA-së për të mos i lejuar hyrjen në territorin e...

Koment/ Përballë kaçakëve të Bastias

Albina Deda Në 8 javë protestë së bashku kemi treguar jo vetëm vullnet e vendosmëri por dinjitet dhe qytetari. Kjo çadër është kthyer log kuvendi...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!