23 C
Tirana
02/06/2020
Home Tags Komisioni hetimor

Tag: Komisioni hetimor

Shkarkimi i Metës, caktohet data kur do thirret presidenti në Komisionin...

Caktohet data se kur do të thirret presidenti Ilir Meta në Komisionin Hetimor, të ngritur për të kontrolluar ligjshmërinë e veprimeve të Presidentit lidhur...

Shkarkimi i Metës, nis sot punën Komisioni Hetimor; Kur do të...

Një ditë pas nisjes së sesionit të ri parlamentar, ka nisur punën Komisioni Hetimor që ka si objekt verifikimin e procedurës së ndjekur nga...

Konstituohet komisioni hetimor për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta, zgjidhen dy...

Është konstituuar Komisionit Hetimor Parlamentar për shkarkimin e presidentit Ilir Meta. Gjatë mbledhjes së parë u caktua që sekretare e komisionit të jetë deputetja e...

Shkarkimi i Metës, ‘Ligjet’ miratojnë me 13 vota ngritjen e Komisionit...

Komisioni Parlamentare i Ligjeve ka miratuar kërkesën për ngritjen e një Komisioni Hetimor për të hetuar shkeljet e dekretit të presidentit Ilir Meta, i...

Paloka: Mbledhja e komisionit hetimor në shkelje të ligjit, bëhet për...

Deputeti i Partisë Demokratike, Edi Paloka, në cilësinë e kryetarit të komisionit hetimor ‘Tahiri’, thotë se mbledhja e sotme e komisionit, e thirrur nga...

PS kërkon të heq vëmendjen nga protestuesit, thërret mbledhjen e komisionit...

Në kohën kur deputetët e opozitës ndodhen në ambientet e Gjykatës së Tiranës ku po zhvillohet seanca gjyqësore ndaj 23 protestuesve të arrestuar në...

Komisioni hetimor për Tahirin, emrat që do të thirren për t’u...

Komisioni hetimor për çështjen Tahiri ka zbardhur sot emrat e zyrtarëve të cilët do të thirren për t’u pyetur nga deputetët e komisionit. Kreu i...

Mblidhet sot komisioni hetimor për Saimir Tahirin, çfarë pritet të diskutohet

Ditën e sotme do të mblidhet komisioni hetimor “Për të kontrolluar veprimet dhe mosveprimet e organeve shtetërore në parandalimin dhe goditjen e fenomenit të...

Komisioni hetimor për ‘Tahirin’ do drejtohet nga Paloka, ja deputetët e...

Kuvendi do të miratojë sot ngritjen e komisionit hetimor sa i takon çështjes ‘Tahiri’. Komisioni do të ketë 11 anëtarë, ku PD do të ketë...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!