26/01/2020
Home Tags Kongresi i PS

Tag: kongresi i PS

Video/ Shqipëria ka mbetur në vend? Pamjet që tregojnë sa ngjan...

Politiko.al Kongresi i Partisë Socialiste, i mbajtur të shtunën e 19 marsit 2019, në Pallatin e Kongreseve në Tiranë, u ndërthur me një miting të...

Kongresi ‘i vazhdimësisë’ që u përsërit si farsë

Alfred Lela Në mendjet e tyre, por edhe të fanatikëve, Edi Rama dhe Erion Veliaj demonstruan të shtunën në sheshin 'Nënë Tereza' dhe në Pallatin...

Pedagogu Kristo ironizon kongresin e PS: Vetëm kongresmenët do mbeten në...

Pedagogu dhe gazetari Erion Kristo ka ironizuar kongresin e Partisë Socialiste. Nëpërmjet një reagimi në ‘Facebook’, Kristo thotë se në Shqipëri do të mbeten...

Video/ Gent Cakaj flet për herë të parë për opozitën: Keni...

Ministri i Jashtëm në detyrë, Gent Cakaj ka zgjedhur Kongresin e Partisë Socialiste për të folur për herë të parë për opozitën shqiptare. Në...

Ish-deputeti i PD komenton kongresin e PS: Mendojnë se populli do...

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka komentuar punimet e kongresit të Partisë Socialiste. Duke iu referuar propagandës, Paloka thotë se drejtuesit e PS...

Rama nuk lejon gazetarët brenda kongresit, Fatos Nano nuk paraqitet në...

Drejtuesit e Partisë Socialiste nuk kanë lejuar gazetarët dhe fotografët të hyjnë brenda sallës ku po zhvillohen punimet e kongresit. Gazetarët janë detyruar të...

Sot Kongresi i PS; 6 kandidatë për bashkitë do flasin përpara...

Partia Socialiste do të zhvillojë në orën 10:00 mbledhjen e kongresit, që parashikohet të përfundojë pas orës 17:00. Punimet e Kongresit do të ndahen në...

Detaje për Kongresin e PS: Vetëm Tirana shpall listën për zgjedhjet...

Zbardhen detaje të reja lidhur me Kongresin e PS që pritet të zhvillohet më 23 mars. Në mbledhjen e sotme të Kryesisë së PS...

Berisha reagon ashpër pas kongresit të PS: T’i shporrim qelbësirat; revolucion...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar ashpër pas kongresit të PS, ku Edi Rama foli më shumë se 75 minuta. Duke e konsideruar kongresin e socialistëve...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!