18 C
Tirana
31/05/2020
Home Tags Konspiracion

Tag: konspiracion

Balla zbulon “konspiracionin” e opozitës: Sulmojnë Ramën se e do gjithë...

Kryetari i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla zbuloi arsyen se përse opozita në të vërtetë ka braktisur parlamentin dhe kërkon zgjedhje të lira...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!