28/01/2020
Home Tags Korfuz

Tag: Korfuz

Korfuz/ Kapet shqiptari me 20 kg drogë, në kërkim 2 të...

Policia greke arrestoi një person, ndërsa dy të tjerë u shpallën në kërkim, pasi u kapën me 20 kg marijuanë. Lënda narkotike ishte ndarë...

Video/ Qeni çoi hetuesit në vendin ku gjendej trupi i Anxhelinës

28-vjeçarja shqiptare Anxhelina Petros u vra nga i ati i saj pasi ky i fundit nuk pranoi lidhjen e së bijës me një shtetas...

Nuk pranoi lidhjen me afganin, shqiptari vret vajzën dhe e varros...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korfuz, ku një shqiptar ka vrarë vajzën e tij 28-vjeçare dhe më pas ka fshehur trupin e...

Vrasja e shqiptarit në Korfuz, politikani grek: Raciste, paralajmërimi që i...

Petros Kostandinu, kreu i Lëvizjes Antifashiste të Greqisë në një lidhje për emisionin ‘Dritare’ të gazetares Rudina Xhunga ka dhënë detaje sa i takon...

Vrasja e shqiptarit në Korfuz, dhëndri viktimës: Debati që zhvilluan një...

Dhëndri i Petrit Zifles, personi i cili u vra në Korfuz nga një prej përfaqësuesve të Agimit të Artë ka treguar se ai i...

Flet djali i Petrit Zifles që u vra në Korfuz nga...

Xhulio Zifle, djali i Petrit Zifles, personi i cili u vra në Korfuz nga një anëtarë i ‘Agimit të Artë’, ka treguar për emisionin...

Deputetja greke mesazh për vrasjen e shqiptarit në Korfuz: Sa emigrantë...

Deputetja e partisë greke SYRIZA, Fotini Vaki, ka bërë një reagim sa i takon vrasjes së shtetasit shqiptar në Korfuz. Përmes një postimi në rrjetin...

Vrasja e shqiptarit në Korfuz, Ministria e Jashtme kërkon hetim të...

Ministria e Jashtme e Shqipërisë ka reaguar lidhur me vrasjen e shtetasit shqiptar Petrit Zifle, në Korfuz të Greqisë. Zifle raportohet se është vrarë...

U vra nga anëtari i Agimit të Artë, mësohet identiteti i...

Me 25 nëntor ne Dragotina, Korfuz u vra një 63-vjeçar shqiptar. Media greke raportojnë sot se viktima Petrit Zifle është ekzekutuar nga një anëtar...

Po kthehej nga pushimet, arrestohet shqiptari i shumëkërkuar

Policia e Igumenicës ka arrestuar sot të shumëkërkuarin shqiptar Edmond Bego. 48 vjeçari po kthehej nga pushimet në Korfuz dhe përmes Igumenices do të...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!