23 C
Tirana
02/06/2020
Home Tags Kosovar

Tag: kosovar

Video/ Trafikonte armë nga Serbia në Shqipëri, në pranga 51 vjeçari

Policia e Shtetit arrestoi një 51 vjeçar nga Kosova, i cili akuzohet për trafik të armëve dhe municioneve. Në prangat e uniformave blu ra...

U gjet i vdekur në Fushë-Krujë, kosovari vinte në Shqipëri për...

Xhaferr Osmani u gjet i djegur brenda makinës së tij në Fushë-Krujë të shtunën e kaluar. Në kohën kur jemi akoma në pritje të...

Tentoi të trafikonte armë drejt Shqipërisë, arrestohet në flagrancë shtetasi kosovar

Shërbimet e Policisë Kufitare Morinë kanë ndaluar një shtetas kosovar më iniciale H.M, 44-vjeç pasi gjatë kontrollit fizik, poshtë xhupit ju gjetën dhe sekuestruan...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!