27/01/2020
Home Tags Kostaq Papa

Tag: Kostaq Papa

Politiko zbulon deputetin me CV-në skandalozë, përfaqëson qarkun e Tiranës

Politiko.al ka zbuluar se deputetit, i cili tërhoqi vëmëndjen me CV-në e tij skandaloze quhet Kostaq Papa. Ai është deputeti i opozitës parlamentare, qe ka...

Dy kandidatë të tjerë të PD dorëzojnë formularin, kërkojnë mandatin e...

Dy kandidatë tjerë të vendosur në listat e Partisë Demokratike kanë dorëzuar sot në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve formularin e vetëdeklarimit. Kostaq Papa dhe Krenar...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!