17 C
Tirana
01/06/2020
Home Tags Krimi ne Elbasan

Tag: krimi ne Elbasan

“Të armatosur në funeralin e avokatit”, Klodiana Lala: Në Elbasan, policia...

Gazetarja Klodiana Lala ka deklaruar në emisionin ‘Opinion’ se në funeralin e avokatit Ravik Gurra, i vrarë në Elbasan, ka parë njerëz të armatosur...

Publikohet video e pacensuruar, 34 minutat e plota të incidentit me...

Një video e plotë prej 34 minutash e gjithë dinamikës së ngjarjes, e pa censuruar dhe që tregon veprimet policore hap pas hapi si...

Krimi në Elbasan, Ish-ministri Demiraj: Dërgova ‘operacionalen’ për të shmangur përplasjen...

Ish-ministri i Brendshëm, Dritan Demiraj ka pranuar se ka qenë në dijeni të situatës së rënduar kriminale në Elbasan dhe për këtë arsye kishte...

Masakrat në Elbasan, gazetarja Klodiana Lala: Policia dhe bashkia kanë fikur...

Në të katër ngjarjet e rënda kriminale që kanë ndodhur në qytetin e Elbasanit, të gjitha kamerat e sigurisë, si ato në varësi të...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!