18 C
Tirana
06/06/2020
Home Tags Kujtim Gjuzi

Tag: Kujtim Gjuzi

Kush është deputeti romantik që “u kap” duke blerë lule për...

Kujtim Gjuzi, një nga deputetët më kontroversë të Kuvendit të Shqipërisë dhe i etiketuar nga kryeministri Rama si ‘’naltmadhnia’, është parë sot rrugëve të...

“Ti vjedh vota”/ Gjiknuri ‘përplaset’ me deputetin në Komisionin e Posaçëm...

Është shoqëruar me debate që në nisje, mbledhja me shoqërinë civile në Komisionin e Posaçëm të Reformës Zgjedhore, lidhur me draftin për reformën zgjedhore. Ka...

Modelja sfidon Gjuzin: Tironsit nuk e shohin dot ballkonin e Tropojës

Modelja Silvana Bushati është e ftuar në emisionin “360 gradë” në rolin e zv/presidents së Partisë Konservatore. Në diskutim e sipër, ajo debatoi me Kujtim...

Modelja merr pjesë në tryezën e reformës zgjedhore, krah Gjuzit e...

OSBE-ja organizoi sot një tryezë për ndryshimin e sistemit zgjedhor me protagonistë deputetë, ekspertë dhe përfaqësues të shoqërisë civile. Aty, ra në sy edhe prania...

’30 qershori’ e nxorri me zero vota, revoltohet deputeti i opozitës...

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka certifikuar sot rezultatin zgjedhor të 30 qershorit. Ajo që habiti dhe ra në sy ishte fakti se Partia Konservatore Albania,...

Video/ “Ik qërohu, na vjen edhe me Benz”, qytetarët shporrin deputetin...

Ndërsa qytetarët dhe aktorët po protestojnë prej ditësh, pas zyrtarizimit të shembjes së godinës së Teatrit Kombëtar, mbrëmë në orët e vona kanë përzënë...

“U kap” në kafe me Ballën para votimit të rezolutës, si...

Deputeti i opozitës parlamentare, Kujtim Gjuzi u fotografua dje në kafenenë e parlamentit pak para se të votohej rezoluta kundër Presidentit të Republikës Ilir...

Paradoksi i Ramës, Agron Duka: Letrat drejtoja Kujtim Gjuzit, jo Lulzim...

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka sheh një paradoks në sjelljen e kryeministrit Edi Rama sa i përket përpjekjes për të dalë nga...

Java në GIF: Kosova ka Elisën e saj; Vertu-ja Kujtimin e...

Ina Xhani Situata në Shqipëri është serioze dhe s'ka shumë vend për cinizma, por qysh t'ja bëjmë kur lajmet që prodhon ai vend ta nxjerrin...

“Celulari im kushton 7 mijë euro”, Kujtim Gjuzi – gazetarit: Kujdes...

Kryetari i Partisë Konservatore i futur në parlament nga lista e PD-së, Kujtim Gjuzi, deklaroi se mban në duar një telefon celular që kushtonte...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!