22 C
Tirana
14/08/2020
Home Tags Kulla

Tag: kulla

“5 mijë lekë një foto çifti”, Mazniku hedh poshtë zërat se...

Nënkryetari Arbjan Mazniku deklaroi se i vetmi interes i Bashkisë së Tiranës ka qenë që në vendin ku ndodhet Kopshti Botanik ,të kenë akses...

Lirohet nga burgu “gjenerali” Nehat Kulla

“Gjenerali” Nehat Kulla, një nga kryetarët e bandave më të rrezikshme në Tiranë u lirua nga burgu, pasi e përfundoi dënimin e tij. Ai...

Kulla që nuk po përfundon ende në Tiranë, Maks Velo bën...

Arkitekti Maks Velo ka folur për qendrën e Tiranës dhe objektet e ndërtuara aty vitet e fundit. I ftuar në emisonin ‘Provokacja’, Velo u ndal...

Ina Zhupa i përgjigjet Veliajt: Tregoju qytetarëve projektin me kulla për...

Zëdhënësja e Partisë Demokratike denoncoi mediatikisht kryebashkiakun Erion Veliaj për planifikimin e kullave në ambientet ku ndodhet aktualisht Garda e Republikës. Veliaj e mohoi diçka...

Video/ Basha: Rama s’ka interes për Teatër pa kulla, por futjen...

Kryedemokrati Lulzim Basha thekson sërish se kryeministri Edi Rama nuk ka interes të ndërtojë Teatrin pa kulla, por me to e të fusë 200...

Shembja e teatrit, kullat që do ngrihen do jenë 21 kate,...

Më 8 shkurt, një grup artistësh refuzuan zhurmshëm urdhrin e drejtorit të Teatrit Kombëtar, Hervin Çuli për lirimin e ndërtesës dhe transferimin e institucionit...

Erion Veliaj nxjerr ‘blof’ Edi Ramën. Zbardhen prapaskenat e kullës te...

Duke folur për kullat që do të ndërtohen pas shembjes së Teatrit Kombëtar, kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj ka zbuluar prapaskenat e ndërtimit të...

Dita e Tokës, aktivisti ironizon me Veliajn: Hajde të ‘mbjellim’ kulla...

Me rastin e Ditës Ndërkombëtare të Tokës, kryebashkiaku Erion Veliaj njoftoi se Tiranës iu shtuan mbi e 1100 pemë duke përmbushur fushatën e mbjelljes...

Pas asaj të Korçës, ngrihet një tjetër kullë 30 metra e...

Një kullë afro 30 metra e lartë është duke u ndërtuar në pyllin e Divjakës, e cila është një zonë e mbrojtur. Mendohet se...

Kullat në Tiranë, ironizon Artan Fuga: Futbolli të luhet vertikalisht

Akademiku dhe profesori i njohur, Artan Fuga ka reaguar përmes një shkrimi me nota ironie lidhur me debatin e kohëve të fundit, ndërtimi i...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!