19 C
Tirana
26/05/2020
Home Tags Kurban

Tag: kurban

Meme karantine/ “Meta bën ‘Kurban’ Kushtetutën për Qeverinë”

Lajmi i të mërkurës ishte dekretimi i ndryshimeve në Kodin Penal nga Presidenti Ilir Meta. Këto ndryshime i kufizojnë më shumë liritë e shqiptarëve,...

Kurbanet e fatkeqësisë dhe ata të babëzisë

Preç  Zogaj Në  rendin e  ditëve është përballimi i pasojave të tërmetit- një ndërmarrje e stërmadhe që ka thirrur në kauzë qeverinë  dhe agjencitë e...

Macron nuk meriton të bëhet dashi i kurbanit

Nga Luca J Uberti* Financial Times u bashkua me korin e liderëve të BE duke hedhur baltë mbi Emmanuel Macron për veton ndaj fillimit të...

Shkarkimi/ Kritikat e bujshme të Ditmir Bushatit që e bënë “kurban”...

Në mbledhjen e Asamblesë Kombëtare të Partisë Socialiste të mbajtur pasditen e djeshme, kryeministri Edi Rama ndryshoi tre drejtues në qarqet e Tiranës, Shkodrës...

Prishën ceremoninë e promovimit të ‘Kurbanit’, policia e Torinos merr vendim...

Mesditën e sotme, kryeministri Rama ishte i pranishmën në Torino për të promovuar librin e tij “Kurban”. Jo gjithçka shkoi ashtu siç kryeministri e priste,...

“Punë ka, por duhen profesionist”, Rama bën ‘kurban’ krerët e dy...

Gjatë Asamblesë së Partisë Socialiste të shtunën e kaluar, kryeministri Rama njoftoi se qeveria synon që deri në fund të vitit të ketë rreth...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!