33 C
Tirana
14/08/2020
Home Tags Laci

Tag: Laci

Hidhet shorti i Europa League, Kukësi, Teuta dhe Laçi mësojnë kundërshtarët

Sot është hedhur shorti i raundit paraeliminator për përballjet e UEFA Europa League, ku ekipet shqiptare, Kukësi, Teuta dhe Laçi, kanë mësuar rivalët e...

Gafë nga Stazhilla, Tirana fluturon me fitoren e 10-të në 11...

Tirana nuk ndalet. Ky mund të jetë sezoni i shumëpritur i titullit për bardheblutë, të cilët sot fituan 1-0 kundër Laçit në "Air Albania...

Video: Skënderbeu shkelm Vllaznisë, Laçi bën detyrën, Bylisi pa busull

Kategoria Superiore mbylli 3 ndeshjet e radhës të luajtura në orën 14:00. Rezultatet ishin surprizuese, pasi Bylisi u ndal në shtëpi nga Flamurtari 0-0,...

Vllaznia e Laçi marrin frymë, fundosin Luftëtarin e Flamurtarin

U mbyllën sipas parashikimeve dy ndeshjet e para të ditës së sotme në Superiore. Vllaznia fitoi 4-0 ndaj Luftëtarit, ndërsa Laçi mposhti 1-3 Flamurtarin...

Video: Laçi tregon muskujt ndaj Skënderbeut, Vllaznia ndal Bylisin

Laçi fitoi 1-0 ndaj Skënderbeut me golin e Xhixhës. Ekipi kurbinas mori 3 pikë të arta duke marrë dhe vendin e tretë në tabelën...

Bylisi tregon dhëmbët në Kupë, Laçi ka malore para

Bylisi nuk ka objektiv vetëm kampionatin, por dhe Kupën e Shqipërisë. Fitorja e sotme ndaj Laçit me rezultatin 2-0 e tregon qartë se skuadra...

Video: Tirana mposht Laçin, magjistari Egbo zbulon Muçin / Bylisi asfalton...

Tirana ka fituar ndeshjen e tretë radhazi nën drejtimin e Emanuel Egbosë. Ekipi bardheblu fitoi një ndeshje karakteri ndaj Laçit në transfertë. Bardheblutë e...

Egbo vendos për të ardhmen, mesazh të qartë Refik Halilit

Trajneri i Tiranës, Emanuel Egbo, ka folur para ndeshjes me Laçin. Ai duket se ka vendosur të ardhmen e tij dhe mund të pranojë...

Video: Laçi nuk njeh blof në shtëpi, Flamurtari për S.O.S

Laçi është i pandalshëm në shtëpi! Skuadra e trajnerit Armando Cungu bëri detyrën ndaj Flamurtarit duke fituar me rezultatin 3-0. Vendasit nuk e kishin të...

E TURPSHME: Mungon ambulanca, nuk nis ndeshja ndërmjet Partizanit dhe Laçit

Një turp i madh! Ndeshja ndërmjet Partizanit dhe Laçit nuk ka nisur ende në "Elbasan Arena" dhe arsyeja është absurde. Ambulanca ende nuk ka ardhur...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!