14 C
Tirana
31/05/2020
Home Tags Lajme

Tag: lajme

Besa Shahini: Po përhapen lajme të pavërteta, ju tregoj kur nis...

Ministrja e Arsimit Besa Shahini i ka quajtur si të rreme lajmet e publikuara në rrjetet sociale se mësimi në Tiranë dhe Durrës do...

Dalja nga izolimi/ Si po përdor Rama këshilltarët e huaj për...

Një shkrim i shfaqur sot në EUObserver me titull Raporti i BE njeh arritjet e Shqipërisë, është i paguar nga qeveria shqiptare. Në fund...

Spikerja raporton “live” vdekjen e bashkëshortit të saj, veprimi shkakton reagime

Një spikere indiane lajmesh, mjaft e njohur në vendin e saj, i lexoi të gjitha detajet e një aksidenti automobilistik, gjatë një transmetimi të...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!