15 C
Tirana
01/06/2020
Home Tags Largime

Tag: largime

Jo vetëm Higuain, dy lojtarë duan të largohen nga karantina te...

Gonzalo Higuain fluturoi drejt Argjentinës për t’i qëndruar pranë mamasë së sëmurë dhe ka hequr dorë nga karantina në Torino. Ai, sidoqoftë, nuk është i...

Milani vendos tavan pagash, 11 lojtarë në “sitë”; shpëtojnë vetëm dy

Për Milanin vjen viti i sakrificave. CEO i klubit kuqezi, Ivan Gazidis, ka bindur familjen Elliott që lojtarët të kenë një tavan pagash prej...

Gjosha mendon se edhe opozita ka përgjegjësitë e veta për largimet...

Ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha mendon se edhe opozita ka përgjegjësitë e veta për largimet e shqiptarëve. Sipas saj, konfliktet politike janë një faktor...

Milani planifikon 6 largime, në listë Kessie dhe Paqueta

Ka afrime, por ka edhe largime. Milani po i mendon të gjitha për merkaton. Transferimi i sulmuesit Ibrahimovic është lajmi që rikthen besimin te...

Rama: Nuk kam përgjegjësi për largimet e shqiptarëve, Macron i përdori...

Kryeministri Edi Rama e bëri të qartë se sa i përket hapjes së negociatave të Shqipërisë me BE-në, të vetmet vende që kundërshtuan ishin...

Rama: Askush nuk ikën nga puna në ish bashkitë e djathta...

Kryeministri Edi Rama e ka bërë të qartë se me marrjen e bashkive të vendit në drejtim nga PS-ja, pas zgjedhjeve të 30 qershorit,...

Shqipëria në vend të parë për emigrimin drejt BE-së, në 2018...

Shqipëria mban vendin e parë në Ballkanin Perëndimor për largimin e popullsisë drejt vendeve të Evropës Perëndimore. Në vend të dytë është Bosnjë -...

29 mijë qytetarë u larguan nga Kosova brenda një viti

Nga Kosova brenda një periudhe 1 vjeçare u larguan 29 mijë qytetarë drejt vendeve të Bashkimit  Evropian. Agjencia e Statistikave të Kosovës raporton se...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!