9 C
Tirana
27/05/2020
Home Tags Letersia

Tag: Letersia

Fjalorth heretik

nga Virgjil Muçi   DEMOKRACI – Cilindo fjalor të shfletosh në të gjitha gjuhët e shkruara të botës, kjo fjalë me prejardhje nga Greqia e lashtë...

Autori serb që kërkon njohjen e Kosovës dhe thotë se, sot...

Filip Davidi është ndër shkrimtarët më të njohur të ditëve tona në Serbi. Edhe pse në moshë të shtyrë, 78 vjeç, ai njihet gjithashtu...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!