31 C
Tirana
09/08/2020
Home Tags Letra

Tag: letra

Dorëhiqen dy drejtueset kryesore të Zërit të Amerikës, letra e largimit...

Drejtorja e Zërit të Amerikës, Amanda Bennett dhe zëvendësja e saj kryesore, Sandra Sugawara, dhanë dorëheqjen të hënën, duke thënë se Michael Pack, shefi...

Letër ambasadorëve nga RTV Ora / Veliaj ka kërcënuar Ylli Ndroqin:...

Një letër e gjatë, në anglisht, u ka mbërritur ambasadorëve të  të akredituar në Shqipëri. Letra e pazakontë e siguruar nga Politiko.al është hartuar...

“Po bëj diçka me ato letrat”/ Dako kthen Ramën nga rruga...

Edhe pse nuk është më në detyrën e kryebashkiakut të Durrësit, Vangjush Dako vazhdon që të jetë aktiv në qytetin e goditur nga tërmeti....

Kërkoi azil politik, publikohet letra e Agron Tufës me arsyet e...

Është publikuar letra e Agron Tufës, pas largimit nga Shqipëria në Zvicër, ku bashkë me familjen kërkoi azil politik. Në letrën ku paraqet arsyet e...

Emery flet me zemër të hapur: Mësova shumë në Premier League

Unai Emery sot u shkarkua si trajner i Arsenalit pas një sërë ndeshjesh problematike dhe me rezultate të pakënaqshme për klubin. Tekniku e ka...

4 ministra të Jashtëm letër BE-së për Shkupin dhe Tiranën: Koha...

Katër ministra të Jashtëm i kanë bërë thirrje Bashkimit Evropian që të nisë negociatat e pranimit me Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë, vetëm pak...

Letra për Holandën/ Kisha Katolike u tërheq veshin ministreve: Pse flisni...

Letra që tetë ministret e qeverisë Rama i dërguan qeverisë së Holandës nuk është pritur aspak mirë nga Kisha Katolike shqiptare. Për këtë institucion...

“Mos rrezikoni me financimin e PPP-ve”, zyrtarja e Bankës Botërore komenton...

Letra e kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha drejtuar bankave të nivelit të dytë lidhur me financimin e PPP-ve është komentuar nga përfaqësuesja e...

Zbardhet letra me shkrim dore e Françesk Radit për Celentanon: Sa...

Zbardhet letra e Françesk Radit, kantautorit të ndjerë, drejtuar emrit të madh të muzikës italiane, Adriano Celentano. Letra e shkruar me shkrim dore nuk iu...

Letra/ PD ka 3 pyetje për Prokurorinë në lidhje me Kajmakun

Partia Demokratike ka reaguar pas deklaratës zyrtate të Prokurorisë së Përgjithshme, lidhur me hetimet pas akuzave për kryebashkiakun socialist të Vorës, Agim Kajmaku. Sipas PD-së...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!