17 C
Tirana
06/04/2020
Home Tags Leyla Moses-Ones

Tag: Leyla Moses-Ones

Dalin të qeshur pas një ore në selinë e PD, Basha...

Ka përfunduar takimi i kreut të PD, Lulzim Basha me të ngarkuarën me punë në ambasadën e ShBA në Tiranë, Leyla Moses-Ones. Takimi larg vëmendjes...

Opozita vendos të djegë mandatet, ambasadori i BE-së dhe zv. ambasadorja...

Menjëherë pasi aleatët opozitarë kanë dalë në një deklaratë për media ku janë shprehur se kanë vendosur të djegin mandatet, ambasadori i BE-së në...

Zyrtarja e lartë e ambasadës së ShBA mesazh të fortë në...

E ngarkuara me punë e ambasadës amerikane në Tiranë, Leyla Moses-Ones ka përcjellë një mesazh të fortë te politika dhe organet e drejtësisë shqiptare. Gjatë...

ShBA: Duam Ministri të Brendshme jashtë politikës; Cili politikan e ka...

ShBA insistojnë për nevojën e një Ministrie të Brendshme plotësisht funksionale dhe jashtë politikës. E ngarkuara me punë e ambasadës amerikane në Tiranë, Leyla Moses-Ones...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!