12 C
Tirana
02/06/2020
Home Tags Ligji anti-duhan

Tag: ligji anti-duhan

Ligji anti-duhan, gjoba disa lokaleve në zonën e Bllokut në Tiranë

Inspektoriati Shtetëror Shëndetësor njofton se gjatë inspektimeve në terren në orët e vona të natës, ka gjobitur me 11 masa administrative disa lokale në...

Hungari/ Të lindurve pas 1 janarit 2020 do u ndalohet me...

Të lindurit pas datës 1 janar 2020 në Hungari nuk do të mund të konsumojnë duhan kur të arrijnë moshën madhore. Komisioneri për Mbrojtjen...

Erion Braçe spiunon dy zyrtarët e lartë tek ministrja Manastirliu: Po...

Deputeti i Partisë Socialiste, Erion Braçe ka publikuar një foto të presidentit të FSHF-së, Armand Duka dhe sekretarit Ilir Shulku, të cilët shihen duke...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!