33 C
Tirana
19/09/2020
Home Tags Limoz Dizdari

Tag: Limoz Dizdari

Ish-deputeti i PS komenton largimin e Shahinit: Mesazh trishtues, u thotë...

Ish deputeti i PS, Limoz Dizdari e gjykon si një mesazh trishtues largimin e Besa Shahinit, ministres së Arsimit nga qeveria, pas mbarimit të...

Ish deputeti i PS i drejtohet Bashës: Gjest i madh dorëzimi...

Kompozitori i mirënjohur, Limoz Dizdari në takimin me temë “Arti në mbrojtje të Demokracisë dhe Interesit Publik” është shprehur se vendi po përballon kriza...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!