15 C
Tirana
01/06/2020
Home Tags Lindita Nikolla

Tag: Lindita Nikolla

Zgjedhje të parakohshme në tetor? Lindita Nikolla kundër deputetit Alket Hyseni

Deputetja e Partisë Socialiste, Lindita Nikolla është kundër organizimit të mundshëm të zgjedhjeve të parakohshme në Tetor. Në studion e lajmeve të Ora News,...

I trajtoi të gjithë laçianët si hajdutë, si reaguan Majlinda Cara...

“Tani, unë nuk e di se ku do i gjejnë aq shumë budallenj, sa të përpiqen ta realizojnë atë që ëndërrojnë. Nuk e di...

‘Rikthehet’ mësuesja Lindita Nikolla, nota që i vendos pasardhëses Besa Shahini

Ish-ministrja Lindita Nikolla është rikthyer të flas sërish për gjendjen e arsimit në vend, pas shkarkimit nga Rama në fund të muajit dhjetor. Në...

Video/ Incidenti në prani të Ballukut dhe Nikollës, qytetari dhunohet se...

Një incident i rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në zonën e Kurbneshit në Mirditë, ku ministrja e Infrastrukturës, Belinda Balluku dhe deputetja e...

Nikolla për punën e Besa Shahinit: Nuk më shqetësojnë sulmet që...

Ish-ministrja e Arsimit Lindita Nikolla, e pyetur nga gazetarja Nisida Tufa për punën e Besa Shahinit dhe reagimet ndaj saj, u shpreh se nuk...

Grup anti-Rama në PS? Flet e para ish-ministrja Lindita Nikolla

Gjatë ditës së sotme është përfolur për një grup të krijuar brenda Partisë Socialiste që ka për qëllim largimin e kryeministrit Edi Rama nga...

Nikolla replikon me Taulant Ballën: Kam punuar me mish e me...

Ish-ministrja e Arsimit, Lindita Nikolla nuk e ka pritur aspak mirë deklaratën e Taulant Ballës, kryetar i grupit parlamentar, që disa ministra e prisnin...

Ish-ministrja Nikolla rikthehet pas shkarkimit: Dorëheqja? Pyesni Ramën pse nuk e...

Lindita Nikolla ka pranuar për herë të parë se i ka paraqitur dorëheqjen kryeministrit Edi Rama pak ditë pasi studentët ishin ngritur në protesta....

Pse u shkarkua Nikolla? Besa Shahini hedh poshtë argumentin kryesor të...

Ministrja e re e Arsmit, Besa Shahini është shprehur se shkarkimi i Nikollës, nuk ka shumë lidhje me protestën e studentëve; argument i përdorur...

Çani e pyet për mesataren e Nikollës, Rama: Ka bërë punë...

Kryeministri Rama ka marrë në mbrojtje ish-ministren e Arsimit, Lindita Nikolla, e cila është akuzuar për mesataren e ulët në shkollën e lartë, 5.9. I...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!