26/01/2020
Home Tags Luciano Boci

Tag: Luciano Boci

Ish-deputeti i PD paralajmëron kaos në katër universitetet të vendit: Efektet...

Nga dita e nesërme, në të gjithë vendin nis procesi akademik në universitete. Ish-deputeti i PD, Luçiano Boçi ka bërë një pasqyrim të situatës, që...

Një ditë para vitit të ri shkollor, ish-deputeti i PD: Qeveria...

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Luçiano Boçi thekson se viti i ri arsimor parauniversitar do të nisë mes kaosit politik dhe me një atmosferë të...

Kriza politike, Boçi pret zhvillime në shtator: Hapat e radhës të...

Ish-deputeti i PD, Luçiano Boçi, duke folur nga studio e Ora News ka paralajmëruar zhvillime politike në vjeshtë. Boçi tha se opozita është e vendosur...

Boçi: Rama mashtroi studentët, familjet e tyre do të paguajnë si...

Ish deputeti i Partisë Demokratike, Luçiano Boçi, ka akuzuar sot kryeministrin Edi Rama për mashtrim të studentëve në lidhje me paktin për Universitetin. Në një...

“S’ka përçarje të opozitës”, Boçi: Qeveria tranzitore, kusht i vetëm për...

Ish-deputeti demokrat Luçiano Boçi, duke folur për situatën e krijuar me gjykatat në vend, që  po njohin dita-ditës kryebashkiakët e dalë nga votimet njëpartiake...

“Bild”/ Ish-deputetët e PD urojnë Edi Ramën: Suksese në jetë

Ish-deputetët e Partisë Demokratike, Sali Berisha dhe Luçiano Boçi thonë se përgjimet që do të publikohen nga ‘Bild’ do të rrëzojnë qeverinë. Boçi shkon...

Ish-deputeti i PD denoncon skandalin me provimin e maturës: Ky është...

Luçiano Boçi nga radhët e Partisë Demokratike ka denoncuar publikimin e testit të provimit të letërsisë për nxënësit e maturës shtetërore. Sipas Boçit, ky është...

Urimi i Ruçit për “1 Majin”, Luçiano Boçi: Nëse ndjehesh sindikalist,...

Pas urimit të kryetarit të Kuvendit, Gramoz Ruçi, për festën e 1 Majit, i cili ndër të tjera u shpreh se sot ndihej “një...

Shoqërohet në polici ish-deputeti Boçi: Më kërcënoi me jetë kryepolici i...

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Luçiano Boç është shoqëruar nga policia e Elbasanit, pasditen e sotme. Së bashku me një grup qytetarësh, ai tentoi t’i...

Reagon ish-deputeti i Boçi: Vrasja e avokatit nuk është thjeshtë larje...

Ish-deputeti i Partisë Demokratike ne qarkun e Elbasanit, Luçiano Boçi ka reaguar pas vrasjes së avokatit, Ravik Gurra, në qendër të qytetit. Për Boçin, Elbasani...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!