22 C
Tirana
04/07/2020
Home Tags Lukaku

Tag: lukaku

Zbulohet arsyeja pse Lukaku la United për Interin

Romelu Lukaku në verë ishte blerja më e bujshme e Interit, i transferuar nga Manchester United. Arsyeja kryesore pse sulmuesi belg u largua nga...

Lukaku nuk e duron dot karantinën, flet për nënën e tij...

“Nuk mund të dal jashtë. Nuk shkoj dot as për shopping. Jam i izoluar. Një ditë gati sa nuk u çmenda". Kështu i ka...

Juve, Interi është ende aty! Zikaltrit mposhtin Udinesen me dy gola...

Romelu Lukaku sonte i dha një fitore të rëndësishme Interit kundër Udineses në kampionat. Sulmuesi belg shënoi dy gola për zikaltrit, të cilët triumfuan...

Wanda Nara thumbon Lukakun: Burri im ka shënuar 150 gola

Wanda Nara është gjithmonë në qendër të vëmendjes. Bukuroshja argjentinase, partnere e sulmuesit Mauro Icardi, nuk i duron fjalët e mëdha që i kushtojnë...

Interi fiton me goleadë dhe i merr vendin e parë Juventusit

Interi ka mposhtur 4-0 Genoan në "San Siro" për javën e 17-të të Serisë A. Edhe pse zikaltrit vinin me shumë mungesa në këtë...

Icardi? Milito? Jo, sulmuesi më efikas i Interit është Lukaku

Romelu Lukaku dje shënoi golin e tretë për Interin kundër Torinos, duke treguar edhe një herë klasin e tij. Sulmuesi belg ka ndryshuar krejtësisht...

Barella nderon Interin, fitore e mundshme ndaj Veronas

Interi sot mposhti Veronën 2-1 në San Siro dhe dhe kapi kreun e renditjes. Skuadra zikalter vuajti, sepse Verona kaloi e para në avantazh,...

Super betejë në Bologna, Lukaku shpëton Interin në fund

Lukaku ishte blerja më e bujshme e Interit në merkaton e verës dhe... Conte kishte të drejtë që e mori! Sulmuesi belg po bën...

Lukaku dhe Martinez i mbajnë marshin Interit, debuton Ndoji

Martinez dhe Lukaku. Këta ishin dy sulmuesit e trajnerit të Interit, Antonio Conte, në ndeshjen e sotme ndaj Brescias. Pikërisht dy zgjedhjet e tij...

Video: Interi fiton me dramë, ndeshje e çmendur kundër Sassuolos

Interi ka fituar me vuajtje një ndeshje të çmendur në transfertë kundër Sassuolos me rezultatin 3-4. Një ndeshje që u fitua në dramë për...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!