29 C
Tirana
14/07/2020
Home Tags Lulzim Basha

Tag: Lulzim Basha

Sitiuata nga covid-19, Basha takon ekspertët: Dështimi me menaxhimin e situatës...

Kreu i PD, Lulzim Basha shprehet i shqetësuar sa i takon rritjes së numrit të të infektuarve, por edhe të viktimave nga covid-19 në...

“Baza ushtarake në Sarandë për oligarkët”, Meta i përgjigjet Bashës: Hetimet...

Presidenti Ilir Meta i është përgjigjur thirrjes së kreut të opozitës, Lulzim Basha, i cili pak ditë më parë denoncoi kryeministrin Edi Rama se...

Basha nga Devolli: Me PD, 100 mln euro subvencione në vit,...

Kreu i PD, Lulzim Basha është ndalur në Devoll në turin e tij ta takimeve. Teksa është njohur me shqetësimet e fermerëve, të cilët...

Kritike e ashpër e Bashës, PD “i hap” derën Topallit. Thirrja...

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka deklaruar nga Shkodra se PD është e hapur të mirëpresë cilëndo figurë që ka dhënë kontribut...

Apeli i Bashës: Mbrohuni vetë nga virusi, qeveria është dorëzuar 

Kreu i PD, Lulzim Basha ka apeluar qytetarët që të marrin masat vazhdimisht për t’u mbrojtur nga virusit covid-19, pasi sipas tij qeveria është...

Yuri Kim bën bashkë Ramën, Bashën, Metën, Ruçin dhe Veliajn, të...

Politika shqiptare si rrallë herë është bërë bashkë, madje janë ulur edhe në një darkë festive. Ata janë bashkuar në darkën e organizuar për festën...

Turizmi nën terrorin e inspektorëve, Basha: Bazat detare po u falen...

Kreu i PD-së Lulzim Basha, gjatë turit të tij nëpër rrethe është stacionuar në Divjakë, në një takim me operatorët turistikë. Për rritjen e numrit...

“Janë në vështirësi të mëdha”, Basha me bizneset në Golem: Nuk...

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është ndalur sot në Golem në sajë të turit të takimeve me operatorët turistikë, pas situatës së pandemisë. Gjatë...

Rënia më e madhe e ekonomisë në 8 vitet, Basha: Shkak...

Kreu i PD, Lulzim Basha e ka cilësuar një raport shqetësues përfundimin e Indeksit të besimit të Dhomës Amerikane të Tregtisë AMCHAM për vitin...

Basha në Shëngjin: Qeveria i pagoi Bandës së Lushnjes 1 mln...

Kreu i PD, Lulzim Basha u ndal sot në Shëngjin ku dhe bashkëbisedoi me operatorë turistikë lidhur me situatën aktuale ekonomike dhe mbështetjen që...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!