23 C
Tirana
14/07/2020
Home Tags Lulzim Basha

Tag: Lulzim Basha

Basha ulet i qetë këmbëkryq te sheshi “Shqiponja”, bllokohen rrugët në...

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është duke udhëhequr protestën e opozitës në Tiranë, ku së bashku me bashkëshorten e tij, dhe me shumë...

Basha njofton datën e negociatave: Rama po përpiqet t’i shkatërrojë… Dhe...

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka bërë të ditur se është parashikuar që të martën e 25 prillit të ulet në një tryezë...

Basha kërkesë publike Donald Lu: Hiqi vizën Edi Ramës, shkeli ligjin...

Kryeopozitari Lulzim Basha i ka bërë thirrje publike nga çadra në bulevard, ambasadorit të SHBA-së në Tiranë, Donald Lu, që t’i heqë vizën amerikane...

Basha bën propozimin e rëndësishëm: Presidenti të zgjidhet nga populli, gati...

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka kërkuar për herë të parë zgjedhjen e presidentit nga populli. Duke iu përgjigjur ftesës së mazhorancës për...

Basha shpall fituesit e konkursit “fake news”: Këtë javë medalje morën...

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka denoncuar disa media, që sipas tij, shpërndajnë lajme të rreme kundër opozitës. Basha tha se “konkursin” e ‘fake news’...

Pedagogu mbështetës i Bashës ka një kritikë për të: Ke përgjegjësi,...

Pedagogu Romeo Gurakuqi, mbështetës i hapur i kauzave të opozitës, ka kritikuar së fundmi qëndrimin e Partisë Demokratike për procesin e zgjedhjes së presidentit...

62 ditë protestë, Basha publikon videon që shpjegon thjeshtë kauzat e...

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka publikuar një video që shpjegon thjeshtë kauzat e opozitës, të cilat e mbajnë në shesh prej 62 ditësh. Zgjedhjet...

3 orët përcaktuese të mesditës së sotme; thellim i krizës, apo...

Mesdita e sotme mund të jetë përcaktuese për fatin e krizës politike në Shqipëri, që mund të sjellë thellimin e saj, ose kapërcimin në...

Basha sfidon sërish Ramën: Ke program? Ke Metën? Hajde dil në...

Kreu i opozitës, Lulzim Basha ka sfiduar sërish kryeministrin Edi Rama për të dalë i barabartë në garë dhe jo të shfrytëzojë lidhjet me...

Aksioni në Durrës, Basha thirrje Prokurorisë: Arresto Saimir Tahirin dhe kreun...

Kreu i opozitës, Lulzim Basha i ka bërë sot thirrje Prokurorisë të arrestojë ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri, për shkak të mbushjes së vendit...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!