19 C
Tirana
07/07/2020
Home Tags Lulzim Basha

Tag: Lulzim Basha

Basha me bizneset e vogla në njësinë 4 në Tiranë: Shqipërisë...

Kreu i PD, Lulzim Basha ka vijuar turin e takimeve të tij me qytetarët dhe bizneset në Tiranë. Duke u ndalur te biznesi i...

Pas paktit për ‘Zgjedhoren’, Basha nis përgatitjet për fushatën: Përzgjedhja e...

Dy ditë pas nënshkrimit të marrëveshjes për ‘Reformën Zgjedhore mes palëve në Këshillin Politik, Partia Demokratike ka nisur punën përgatitore për fushatën elektorale. Pas mblodhi...

“Je shumë fotozhenike”, gruaja ‘ankohet’ në video-selfie-n e Bashës: Vetëm kaptinën...

Kreu i PD, Lulzim Basha ka vijuar takimet me bizneset që janë prekur nga vështirësitë ekonomike pas situatës së shkaktuar nga pandemia covid-19. Sot Basha...

Meta zbardh telefonatën me Lulzim Bashën sot paradite, mesazhi i presidentit:...

Presidenti Ilir Meta tregon se paraditen e sotme ka patur një bisedë telefonike me kreun e opozitës, Lulzim Basha. Duke folur për situatën e krijuar...

“Ka mbetur vetëm një pikë pa zgjidhur”, për cilën çështje foli...

Pak minuta pas deklaratës së kryediplomates amerikane Yuri Kim, e cila tha se kreu i PD ka në duar të ardhmen e vendit, nga...

Fuga ia thotë Bashës në sy: Kam dobësi për ty!

Profesor Artan Fuga, i ftuar në emisionin “Çim Peka Live”, ku gjithashtu ishte i ftuar kryedemokrati Lulzim Basha, i tha këtij të fundit se...

“Qeveria e paaftë”, Basha: Kurba e infeksioneve njësoj e destabilizuar si...

Lulzim Basha u shpreh se qeveria është e paaftë për t`u përballur me Krizën. Në një dalje në për Neës 24, kryedemokrati deklaroi se...

Punonjësit e infektuar me COVID-19, Basha thirrje Ramës: Mbyll fasoneritë, shpëto...

Pas konfirmimit të rasteve me koronavirus te punonjësit e fasonerive, Kreu i PD Lulzim Basha, që ka kërkuar vazhdimisht mbylljen e fasoneve dhe call...

“Shtimi i testimeve na ndihmon për hapjen”, Basha: Duhet plan për...

Kryedemokrati Lulzim Basha, në një video-konferencë me gazetarët, përsëriti thirrjen e tij për shtimin e testimeve për parandalimin e koronavirusin. Basha u shpreh se...

Zbardhet mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare: Qeveria dhe opozita raportojnë...

Disa orë pas mbledhjes së Këshillit të Sigurisë Kombëtare, zyra për shtyp e Presidentit zbardhi detaje nga mbledhja e sotme. Sipas njoftimit zyrtar, në...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!