34 C
Tirana
11/07/2020
Home Tags Majlinda halilaj

Tag: majlinda halilaj

U bë “hit” me ‘kërpërata’, si votoi në Kuvend Majlinda Halilaj...

Kuvendi miratoi dje me 82 vota paketën ‘anti-shpifje’. Bashkë me mazhorancën, pati edhe nga radhët e opozitës së re, deputetë që bashkuan votat për miratimin...

Ish- deputeti i PD e pranon publikisht: Kam ngrënë çokollata me...

Ish deputeti i PD, Ervin Salianji ka pranuar publikisht se ka konsumuar çokollata me hashash, por gjatë udhëtimeve në Amsterdam. I ftuar në ‘E diell’...

Kur megalomanët dhe injorantët të prishin gjumin  

Nga Roland Bejko Kam fjetur keq sonte. Dy idiotë ma kanë prishur gjumin edhe pse nuk kam asnjë përgjegjësi personale që njëri është kryeministri i...

Pasi la nam me fjalimin në Kuvend, deputetja ‘godet’ sërish: “Kisha...

Deputetja e dalë nga listat e PD, Majlinda Halilaj ‘godet’ sërish, por kësaj here në të shkruar. Pas fjalimit me gafa të shumta dje në...

“Kopreata, trasfermimi…”, gazetari: Në kuvend ka Majlinda plot, por nuk i...

Një ditë pasi bëri xhiron e rrjetit fjalimi ‘epik’ i deputetes së dalë nga listat e PD, madje zuri vendin e kreut të opozitës,...

I jep fund beqarisë deputetja që i zuri vendin Bashës në...

Me mbylljen e sesionit parlamentar, deputetja e opozitës parlamentare pritet t’i japë fund edhe beqarisë. Burime të politiko.al bëjnë me dije se bëhet fjalë për...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!