20 C
Tirana
29/09/2020
Home Tags Maks velo

Tag: maks velo

Maks Velo: Vë jetën garanci, teatri mund të restaurohet perfekt

Arkitekti Maks Velo ka treguar mënyrën sesi mund të restaurohet godina aktuale e Teatrit Kombëtar. Në protestën për mbrojtjen e Teatrit Kombëtar, Velo tha se...

Video/ ‘Dashuria franceze’ e Maks Velos në diktaturë: Odilen e njoha...

Piktori dhe arkitekti Maks Velo ka rrëfyer të hënën në emisionin ‘Opinion’, historinë e ndalur me francezen Odile Daniel. Velo tregon se Daniel e njohu...

Gojëkyçur për teatrin, Artan Shkreli shfaqet një ditë pas votimit në...

Përpara se Partia Socialiste të vinte në pushtet, Artan Shkreli ka qenë një prej personazheve më të angazhuar në betejat për ruajtjen e trashëgimisë...

Meks Velo apel Ramës dhe Veliajt: Mos bëni gabim të shembni...

Arkitekti Maks Velo, i cili  njihet për miqësinë e tij me kryeministrin Rama është shprehur kundër shembjes së godinës së Teatrit Kombëtar. I ftuar në...

Maks Velo tregon peripecitë në burg: I riu nga Kukësi tentoi...

Artisti Maks Velo i ftuar sot në emisionin “Kjo Javë” në Neës 24 bëri publike dosjen e tij, të cilën ka pak kohë që...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!