22 C
Tirana
27/05/2020
Home Tags Manchester City

Tag: Manchester City

Guardiola del kundër vendimit për koronavirus: Nuk ka kuptim!

Trajneri i Manchester city-t, Pep Guardiola, nuk mund të qëndronte indifirent ndaj situatës me koronavirusin që ka mbërthyer gjithë botën. Numri një i stolit...

Guardiola pret hakmarrjen ndaj United: Ata duan Champions-in

Pep Guardiola është gati për derbin kundër Manchester United. Për dy ditë luhet beteja e radhës në “Old Trafford” dhe kampionët në fuqi duan...

Guardiola nuk merr merita, tregon kush trajner ishte më i rëndësishëm...

Trajneri i Manchester City-t, Pep Guardiola, mendon se njeriu që ishte si çelës suksesi për klubin që drejton ishte Roberto Mancini. Ai e shpjegon...

De Bruyne paralajmëron Realin: Ne shkojmë për fitore në Madrid

Të mërkurën luhet ndeshja e Real Madridit dhe Manchester Cityt. Në prag të kësaj sfide spektakolare, ka folur mesfushori i ekipit anglez, Kevin De...

Ankth te Manchester City, klubi bën mbledhje urgjente me futbollistët

Ditë ankthi te Manchester City. Pas dënimit nga UEFA me pezullim nga Champions League për dy sezone dhe gjobë 30 mln euro, klubi ka...

Përjashtimi nga Europa, City reagon menjëherë kundër UEFA-s

Manchester City ka reaguar pas vendimit të UEFA-s për përjashtimin e klubit anglez nga kompeticionet europiane për dy sezonet e ardhshme, plus gjobën prej...

Lajmi i fundit: UEFA përjashton 2 vite nga Champions Manchester Cityn!

Manchester City dhe tifozët e tij sonte janë tronditur nga lajmi më i fundit nga UEFA. Institucioni më i lartë i futbollit europian ka...

“Demi” Lautaro vendos të ardhmen e tij, bindet vetëm nga një...

Lautaro Martinez ka vendosur të ardhmen e tij dhe nuk ka dyshime për këtë pjesë. Sulmuesi i Interit, nëse zgjedh të largohet nga skuadra...

Guardiola i vendos kushte vetes: Do të mbahem mend si dështak...

Trajneri i Manchester City-t, Pep Guardiola, ka folur në lidhje me sezonin aktual të ekipit të tij. Ai e pranon se skuadra e "Qytetarëve"...

Shikoni kush u rikthye! Guardiola ka arsye të gëzohet

Trajnerin i Manchester City-t, Pep Guardiola, ka pritur një dhuratë të bukur në stërvitje. Sulmuesi Lorey Sane është rikthyer dhe u stërvit me grupin...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!