18 C
Tirana
31/05/2020
Home Tags Manchester United

Tag: Manchester United

Manchesteri tremb Realin dhe Juventusin, Pogba kushton sa qimet e kokës

Manchester United nuk e do më mesfushorin Paul Pogba. "Djajtë" janë të lodhur nga lojtari që dëshiron të largohet dhe ka qëndruar më shumë...

Man.United lë thatë Mourinhon, i rrëmben yllin e ekipit

E ardhmja e Harry Kane te skuadra e Tottenham nuk është më e sigurt. Sulmuesi anglez mund të lërë skuadrën e "Spursave" për t'iu...

Guardiola pret hakmarrjen ndaj United: Ata duan Champions-in

Pep Guardiola është gati për derbin kundër Manchester United. Për dy ditë luhet beteja e radhës në “Old Trafford” dhe kampionët në fuqi duan...

Video: De Gea me gafë amtore, spanjolli çmend Solskjaerin

David De Gea po kalon një moment shumë të keq në kampionatin anglez të futbollit. Manchesteri po luan ndaj Evertonit dhe rezultati është 1-1...

300 mln euro për merkaton, Solskjaer me revolucion në verë

Manchester United ka gati plot 300 milionë euro për merkaton e verës. Kaq do të ketë në dispozicion trajneri Ole Gunnar Solskjaer për të...

“Demi” Lautaro vendos të ardhmen e tij, bindet vetëm nga një...

Lautaro Martinez ka vendosur të ardhmen e tij dhe nuk ka dyshime për këtë pjesë. Sulmuesi i Interit, nëse zgjedh të largohet nga skuadra...

United luan tenis në Kupë, kualifikohet me një festival golash

Manchester United ka harruar dy humbjet e fundit duke fituar 6-0 në Kupën e Ligës kundër Tranmeres së kategorisë së tretë. “Djajtë e kuq”...

“Messi duhet të luajë dhe me një këmbë”, – Barcelona futet...

Ish-sulmuesi i njohur i Manchester United, Dimitar Berbatov, ka vlerësuar pafund Lionel Messin. Ai mendon se argjentinasi duhet të luajë gjithmonë dhe nëse nuk...

Video: “Përbindëshi” Liverpool shtyp dhe Man.United, djemtë e Klopp pa frena

Liverpooli ka arritur një tjetër fitore në Premier League, këtë herë ndaj një rivali shumë të egër si Manchester United. "Redsat" fituan me rezultatin...

Solskjaer “thumbon” Conten për afrimin e kapitenit të Manchesterit

Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, ka folur për largimin e kapitenit Ashley Young nga ekipi i tij. Anglezi firmosi për Interi dhe...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!