25 C
Tirana
03/07/2020
Home Tags Manuel Sarrazin

Tag: Manuel Sarrazin

Mogherini kritikohet nga deputetët gjermanë për ndryshimin e kufijve Kosovë-Serbi

Përfaqësuesja e Lartë e BE-së, Federica Mogherini “ka shtyrë për planin e rrezikshëm të shkëmbimit të territoreve (midis Serbisë dhe Kosovës)”, ka thënë për...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!