9 C
Tirana
27/05/2020
Home Tags Marin mema

Tag: marin mema

Nga Lorenc Vangjeli te këshilltarja e Ramës dhe ish-deputeti i PS;...

Ministria e Arsimit ka publikuar listën me anëtarët e rinj që ka emëruar në Bordet e Administrimit të universiteteve publike. Anëtarët e bordeve u...

Marin Mema: Shteti shqiptar nuk ka pse të ketë frikë të...

Gazetari Marin Mema ka kërkuar nga autoritetet shqiptare që të shpallin ‘non grata’ të gjithë ata ekstremistë grekë që lëshuan dje në Bularat thirrje...

“Shqipëria është vendi më i varfër në Europë por me klasën...

Gazetari Marin Mema ka publikuar një shkrim kritik ndaj klasës politike, por edhe qytetarëve shqiptarë që për shkak të harresës vijojnë të jenë të...

Reportazh në fshatin shqiptar ku banorët jetojnë në terr prej 15...

Kur dritat mungojnë prej 15 vjetësh ndodh që në një fshat, banorët të harrojnë kush ka qenë presidenti apo kryeministri i fundit që kanë...

“Burrëri nuk është të vrasësh, por të falësh”, mesazhi i Marin...

Gjakmarrja ka qenë gjithmonë problem, sidomos në veri të Shqipërisë. Gazetari Marin Mema ishte i ftuari surprizë në programin “Dua të të bëj të...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!