28/01/2020
Home Tags Mark Babani

Tag: Mark Babani

“Këmba e mbarë” e Valdrin Pjetrit

Nga sot (e premte), ‘ngrin’ edhe Bashkia e Vorës. Komisioni Qendror i Zgjedhjeve vendosi në mënyrë unanime, me pesë vota pro, shkarkimin e kreut të...

Denoncimi i Pjetrit, Kajmakut dhe Babanit, PD: Prokuroria nuk zbaton ligjin,...

Partia Demokratike akuzon Prokurorinë se nuk zbaton ligjin për të dhënë informacion, lidhur me zyrtarët e bashkisë të dalë nga listat e 30 qershorit,...

PD publikon dokumentet nga sistemi i burgjeve: Mark Babani, i dënuar...

Partia Demokratike ka thelluar denoncimin ndaj kryebashkiakut të Vaut të Dejës i dalë nga zgjedhjet e 30 qershorit. Gazment Bardhi, Sekretar i Përgjithshëm i PD...

I dënuar dhe me tre identitetet, reagon Mark Babani: S’kam bërë...

Vjen reagimi i parë i Mark Babanit, kreut të bashkisë së Vaut të Dejës i dalë nga zgjedhjet e 30 qershorit, pasi PD i...

“I dënuar në Itali dhe Maqedoninë e Veriut”, ç’ka deklaruar Mark...

Partia Demokratike i kërkoi sot Prokurorisë të nisë verifikimin e Mark Babanit të Bashkisë së Vaut të Dejës, i dalë nga zgjedhjet e 30...

PD kërkesë Prokurorisë të verifikojë një tjetër kryebashkiak të PS: I...

Partia Demokratike i kërkoi Prokurorisë verifikimin e Mark Babanit të Bashkisë së Vaut të Dejës, pasi sipas PD dyshohet se ai ka fshehur ndalime,...

Në pritje të denoncimit të PD, gazetari shkodran: Ju pastë ‘nana...

Gazetari i Report TV, Ergys Kavaja ka reaguar pas lajmeve se socialisti Mark Babani i bashkisë së Vaut të Dejës ka të shkuar të...

Është kryebashkiaku Mark Babani, ‘kurbani’ i radhës i Partisë Demokratike?

Siç është paralajmëruar, Partia Demokratike do të denoncojë një tjetër kryebashkiak të PS të dalë nga procesi 30 qershorit si person me rekorde kriminale...

Zyrtarizohet kryebashkiaku i Vaut të Dejës, zv/ministri e prezanton me mbiemrin...

Socialisti Mark Babani u betua sot si kryetar i ri i bashkisë së Vaut të Dejës. Në ceremoninë e organizuar, ku u konstituua edhe...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!