23/01/2020
Home Tags Mark Marku

Tag: Mark Marku

Video/ Tension në studio, Marku “përplaset” me deputetin e PS: Do...

Është tensionuar situata dhe është shoqëruar me debate diskutimi për paketën anti-shpifje në studion e’Opinion’ në tv Klan. Ka qenë pedagogu Mark Marku ai i...

Paketa “Anti-shpifje”, Marku: Ligj për një aktor interesi që do t’ju...

Është shoqëruar edhe sot me debate projektligji i qeverisë për paketën anti-shpifje. Të ftuar në Komisionin Parlamentar të Medias sot kanë qenë të tjerë përfaqësues...

Mark Marku: Vendimi për Sakon bëri nul Reformën në Drejtësi; Dy...

Nga Mark Marku Nëse dikush ka pasur ndonjë iluzion sado të vogël se Rama dhe Rilindja  e tij mund dhe donin të bënin një reformim...

Përplasja me Vangjelin në Opinion, Marku: Hipokrizia më nervozon

Pedagogu Mark Marku, në emisionin “A Shoë”, u pyet nga gazetari Adi Krasta se pse nxehet shpesh në emisionet televizive, veçanërisht në opinion. Marku...

“Të gjitha rrugët të çojnë në diktaturë”

Analisti Mark Marku deklaron se të gjitha shfaqjet dhe veprimet e Ramës të bëjnë të mendosh se vendi po shkon drejt diktarurës. Në emisionin...

Mark Marku sherr me analistin në studio: Ore ti, mos e...

Është shoqëruar me përplasje debati mes analistëve Mark Marku dhe Lorenc Vangjeli në studion e emisionit ‘Opinion’. Shkak është bërë deklarata e Vangjelit sipas të...

“Këta janë bërë aq arrogantë sa duhen larguar me gurë”. Pedagogu...

Pegagogu Mark Marku ka bërë një deklaratë mjaft të fortë teksa është përplasur me Ministren e Drejtësisë Etilda Gjonaj, duke thënë se qeveria socialiste...

Video/ Përplasja e Markut me Bushatin: Deputetëve të PS, edhe m…...

Analisti Mark Marku pati një përplasje me deputetin e PS-së, Ervin Bushati në emisionin ‘Byro Politike’ të gazetares Juli Xhokaxhi. Teksa po diskutohej për progres-raportin...

Përplasja për dosjen 339/ Hoxha: Na tregon përralla; Marku: Gazetari s’duhet...

Gazetari Artan Hoxha dhe analisti Mark Marku janë përplasur në studion e ‘Opinion’ teksa diskutohej për përgjimet e Vangjush Dakos, në të ashtuquajturën dosja...

Pedagogu Marku Marku debat me Artan Hoxhën: Bashkëpunon me shërbimet sekrete

Pedagogu Mark Marku pati një debat me tone të larta me gazetarin investigativ Artan Hoxha në emisionin ‘Opinion’. Përplasja nisi pasi Hoxha akuzoi Markun...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!