28/01/2020
Home Tags Maxhoranca

Tag: Maxhoranca

Lela: Presidenti nuk ka kompetenca, shumica i ka të gjitha pushtetet

Analisti Alfred Lela deklaroi se presidenti Ilir Meta duhet vlerësuar për mënyrën se si po e menaxhon situatën, pavarësisht se nuk ka kompetenca. Ai...

‘Situatë e çmendur, donin gjakderdhje’/ Si tentoi Meta të shmangte një...

Në vijim të sqarimit të vendimit të tij për shfuqizimin e 30 qershorit si datë e zgjedhjeve vendore, presidenti Ilir Meta tha se ndërhyrja...

Meta u tërheq ‘veshin’ të dyjave: Djegia e mandateve nga opozita,...

Duke folur në Komisionin Hetimor të thirrur nga maxhoranca për shkarkimin e tij, presidenti Ilir Meta tha se shtyrja e datës së zgjedhjeve nuk...

Media franceze: Raporti i OSBE flet për një proces ilegjitim dhe...

Në një artikull për Shqipërinë gazeta franceze Courrier des Balkans ka bërë një analizë të interpretimeve rreth raportit të OSBE/ODIHR për zgjedhjet vendore të...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!