22 C
Tirana
14/08/2020
Home Tags Mazniku

Tag: Mazniku

Gjekmarkaj debaton me Maznikun: As Sadam Huseini nuk u soll me...

Analisti Agron Gjekmarkaj mendon se Policia e Shtetit u soll mjaft ashpër me protestuesit tek “Astiri”.  Madje sipas tij, as Sadam Huseini nuk veproi...

Boçi tregon mashtrimet e nënkryetarit të Tiranës Mazniku për Kopshtin Botanik

Ish deputeti i PD-së, Luçiano Boçi akuzon nënkryetarin e Bashkisë së Tiranës se ka mashtruar në lidhje me projektin e Kopshtit Botanik. Në Facebook,...

“5 mijë lekë një foto çifti”, Mazniku hedh poshtë zërat se...

Nënkryetari Arbjan Mazniku deklaroi se i vetmi interes i Bashkisë së Tiranës ka qenë që në vendin ku ndodhet Kopshti Botanik ,të kenë akses...

Nënkryetari i Bashkisë së Tiranës tregon për punën e bërë pas...

Nënkryetari Arbjan Mazniku deklaroi se Bashkia e Tiranës me institucionet përkatëse, po vijon punën në terren për të dokumentuar dhe riparuar të gjitha dëmet...

Dëshmia në prokurori, Mazniku: Ia kam lënë në dorë drejtësisë, e...

Nënkryetari i Bashkisë të Tiranës Arbjan Mazniku deklaroi se ai ia ka lënë në dorë drejtësisë në lidhje me akuzat e bëra nga PD-ja...

PD: Veliaj mashtroi, paratë në Barcelonë nuk i pagoi “Fusha” por...

Ish deputetja e PD-së Dhurata Çupi akuzoi kryebashkiakun e Tiranës Erion Veliaj se ka mashtruar për paratë e udhëtimit në Barcelonë. Sipas saj, udhëtimi...

Nënkryetari i Bashkisë së Tiranës vihet në siklet nga gazetari: Përgjigju...

Në emisionin “Top Show” pati një debat midis nënkryetarit të Bashkisë së Tiranës, Arbjan Maznikun dhe gazetarit Arjon Sulo. Tema e debatit ishte për lajmin...

PD: Hetimi për faturat e Maznikut, do të dështojë njësoj si...

Partia Demokratike paralajmëroi se hetimi për faturat e luksit të nënkryetarit të Bashkisë së Tiranës Arbjan Mazniku, do të kenë të njëjtin fat si...

“Dhurata” për Manzikun/ Reagon bashkia e Tiranës: Në Spanjë për një...

Bashkia e Tiranës reagoi pas publikimit të lajmit se nënkryetari i këtij institucioni Arbjan Mazniku ka pranuar dhurata, në kundërshtim me ligjin e konfliktit...

Nënkryetari i Bashkisë flet për amendimin e ligjit për teatrin: Do...

Pas letrës së Komisionit Europian, të bërë publike një ditë më parë, sa i takon debatit rreth Teatrit Kombëtar, duket se mazhoranca ka vendosur...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!