18 C
Tirana
30/05/2020
Home Tags Mbledhja

Tag: mbledhja

Sherr në PS për shkak të Valdrin Pjetrit, çfarë ndodhi në...

Dega e Partisë Socialiste në Shkodrë ka bërë një mbledhje ku ka diskutuar në lidhje me dënimin e Valdrin Pjetrit dhe akuzave të Partisë...

Zbardhen tre mesazhet e Bashës në mbledhjen e Grupit dhe Kryesisë...

Zbardhen detaje nga mbledhja e përbashkët në selinë blu të Grupit dhe Kryesisë së PD. Mësohet se kreu i PD, Lulzim Basha ka komentuar raportin...

Diplomati përmend shifra konkrete: Paratë e mbledhjes të shpenzoheshin në dobi...

Diplomati Agim Nesho është skeptik sa i takon rezultateve konkrete të mbledhjes mes dy qeverive te organizuar në Pejë. I ftuar në emisionin ‘Byro...

Këshilltarët e opozitës bojkotojnë mbledhjen e Këshillit Bashkiak të Tiranës: Do...

Këshilltarët e opozitës në Këshillin Bashkiak të Tiranës kanë vendosur të mos jenë të pranishëm në mbledhjen e Këshillit e cila është njoftuar se...

Byroja përjashton 6 deputetët nga PS, PD dhe LSI, kush janë...

Byroja ka mërrë vendimin për të përjashtuar nga punimet e Parlamentit 6 deputetët nga PS, PD dhe LSI, të cilët u përplasën ditën e...

VIDEO/ Basha: Le të vijnë të më arrestojnë mua!

Në mbledhjen e ditës së sotme me deputetët e opozitës dhe me kryetarët e degëve të partisë, kryetari Basha  theksoi se nuk do të...

Rinis me dyer të mbyllura mbledhja e Këshillit të Mandateve, PD...

Pas ndërprerjes së mbledhjes, për herë të dytë, PD është tërhequr nga kërkesa e saj për ta bërë mbledhjen të hapur për median. Duke...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!