23 C
Tirana
02/06/2020
Home Tags Mbledhje

Tag: mbledhje

Nesër mbledhja urgjente, UEFA vendos fatet e futbollit europian

UEFA nesër do të zhvillojë një mbledhje të jashtëzakonshme. Meqë Coronavirus është tashmë kudo, drejtuesit e saj nuk do të takohen fizikisht, por do...

UEFA njofton 55 federatat, L’Equipe: Europianin do e anulojnë!

UEFA ende nuk e ka marrë një vendim për Kampionatin Europian 2020. Madje, as për Champions League dhe Europa League nuk ka vendime fikse...

Ankth te Manchester City, klubi bën mbledhje urgjente me futbollistët

Ditë ankthi te Manchester City. Pas dënimit nga UEFA me pezullim nga Champions League për dy sezone dhe gjobë 30 mln euro, klubi ka...

Formimi i qeverisë, LDK mbledh të hënën grupin parlamentar

Lidhja Demokratike e Kosovës ka vendosur që të hënën në orën 13:00 të mbledhë grupin parlamentar. Aty kryetari Isa Mustafa do të diskutojë për...

Mbledhja me Bashën/ Ekspertët mendojnë se shteti ka dështuar dhe ligji...

Ekspertët në fushën e ndërtimit arritën në përfundimin në takimin me kreun e PD-së Lulzim Basha se shteti ka dështuar, pasi ligji nuk respektohet. Në...

Basha mbledhje me të deleguarit në qarqe, ka disa porosi me...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka nisur një mbledhje me delegatët në qarqe, për të diskutuar për ristrukturimin e partisë, si edhe për...

Ish drejtori i Policisë së Shtetit tregon kriminelët që mblodhën vota...

Ish drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ahmet Prençi ka akuzuar se ata që mbledhin vota për kryeministrin Edi Rama në Shkodër, kanë...

Fotot/ Rudina Hajdari e ftuar në takimin për mbledhjen e fondeve...

Deputetja e opozitës, Rudina Hajdari ka qenë e ftuar në aktivitetin e mbledhjes së fondeve për fushatën e radhës së presidentit amerikan, Donald Trump,...

Dështon mbledhja e KQZ-së për kërkesën e aleatëve të PD-së për...

Mbledhja e KQZ-së e caktuar sot në orën 10:00 pas kërkesës së aleatëve të Lulzim Bashës për të nisur procedurat për dekretin e Presidentit...

Kryeministri mbledh socialistët, Bushati e bojkoton. Cilat janë porositë e Ramës...

Kryeministri Edi Rama mblodhi dje në selinë e Partisë Socialiste drejtuesit politikë, deputetët dhe kryebashkiakët e rajonit të Veriut. Mbledhja u zhvillua me dyer...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!